Дата: 06.12.2022 20:10

Спорт — це секретна зброя, яка завжди з тобою!

06 грудня 2022 року на базі Вирівського ліцею відбулися  змагання з волейболу між закладами загальної середньої освіти (10-11 класів)  Вирівської сільської ради, присвячені Дню Збройних Сил України

В ім'я Перемоги завзята боротьба серед команд молодих спортсменів завершилися таким результатом:

1 місце – Чудельський ліцей

2 місце – Ясногірський ліцей

3 місце – Вирівський ліцей

Вітаємо переможців і бажаємо наснаги в подальших змаганнях!

Фото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди Дня Збройних Сил України трьом жителям із с.Ясногірки та Селище, які захищають Україну в лавах ЗСУ, було передано подарункові бокси, зібрані волонтерами з Ясногірського ліцею. Всі військослужбовці громади, які захищають нашу державу від російського агресора, отримали телефонні вітання і слова подяки від мешканців громади, які здійснили працівники культури.

Працівниками Селищенської гімназії було покладено квіти на могилу загиблого воїна Євгена ГАРЯЧОГО.

Відбулося засідання ТЕБ і НС

06 грудня 2022 року відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вирівської сільської ради, рішенням якого було рекомендовано забезпечити роботу пунктів незламності громади у Вирівському ліцеї, Будинку культури с.Вири, Будинку культури с.Селище, закладі дошкільної освіти «Берізка» с.Селище, Кам’яне-Случанській гімназії, Чудельському ліцеї та закладі дошкільної освіти «Казка» с.Чудель.

Обговорено питання цивільного захисту та організації роботи громади при виникненні надзвичайних ситуацій.

Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Інвалідність в сучасному світі вже не як якась проблемність, а як особливість людства...

У Селищенській гімназії до Міжнародного дня людей з інвалідністю, було проведено заняття з елементами тренінгу "З любов'ю в серці".

Вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі

В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" було проведено години спілкування про трагедію в Монреалі 1989 року.

6 грудня - Вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі.

З нагоди цього дня, у Вирівському ліцеї здобувачі освіти прикріпили на одяг символічні сині стрічки, як знак протесту проти насильства. Синій колір слугує постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством - однією з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини.

Фото без описуФото без описуФото без опису