Привітання сільського голови з Всесвітнім днем волонтера

Дата: 05.12.2022 08:00

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.
В Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з часів Майдану і Революції Гідності, особливо з лютого 2022 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч російському агресору. Саме волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання.
Наша громада майже відразу згуртувалася навколо вирішення питання з організацією гуманітарних вантажів для цивільного населення у регіони, де відбувалися бойові дії та для військових Збройних Сил України. Жителі громади, освітяни, віруючі, приватні підприємці, працівники культури, молодь створили справжні волонтерські штаби з пунктами по будинках культури, сільських клубах та будинках молитви.
Ми пишаємося нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.
Висловлюю вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

З повагою,
Сільський голова                Сергій ОПАЛЬКО