Краще спортивне село Вирівської сільської територіальної громади  2022 року

Дата: 28.11.2022 16:07

«Потрібно підтримувати міцність тіла, щоб зберегти міцність духу».
                                                                                                           Ст. Гюго

27 листопада 2022 року на базі  Ясногірського ліцею відбулися  спортивні ігри  "Краще спортивне село Вирівської сільської територіальної громади  2022 року" серед команд  населених пунктів громади, організовані  відділом освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради.

В іграх взяли  участь шість населених пунктів громади.

Спортсмени мали змогу помірятися силами у семи видах спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, амреслінг, дартс, стрибок у довжину з місця. Змагання з кожного виду спорту були видовищними, безкомпромісними і запеклими. Кожен учасник чи команда чесно боролася із суперником за перемогу.

У результаті напруженої боротьби команда  с. Чудель виборола перше  місце у загальному командному заліку учасників змагань. Серед видів спорту переможцями з кожного виду  спорту є спортсмени з таких населених пунктів громади:

Стрибок у довжину з місця (дівчата):

- Опалько К.Ю. с. Вири

Шахи (чоловіки)

- Абрамчук О.В. с. Чудель

Шашки (жінки)

- Дриганець С.В. с. Кам’яне-Случанське

Настільний теніс (жінки)

- Сергійчук Г.П. с. Кам’яне-Случанське

Настільний теніс (чоловіки)

- Царук М.М. с.Чабель

Дартс (жінки)
- Царук А. В. с.Чабель

Амреслінг

-Жук Т. Н. с.Чудель

команда с.Ясногірка

Гості та спортсмени мали змогу  після змагань насолодитися смачним кулішем, яким частувала завідувач клубу с.Ясногірка Оксана ЄВГЕЙЧУК.

В ході проведення заходу було доводено, що у Вирівській сільській територіальній громаді живуть сильні тілом і стійкі духом спортсмени.  Сільська рада переконана, що проведення подібних змагань — це спосіб залучити до здорового та активного способу життя ще більше людей, для яких спорт стане улюбленою справою. Справою, що буде надихати та заохочувати до постійного розвитку та нових життєвих звершень і перемог.

Особливі слова подяки висловлюємо колективу та директору Ясногірського ліцею за гостинність.

Вітаємо переможців! Дякуємо учасникам спортивних ігор! Разом переможемо!