Вітання сільського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 08:00

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це стан душі і покликання. Лише людина, що закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня, в свята і в будні, будь-якої пори року.

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для аграріїв. Вторгнення спричинило руйнування налагоджених роками процесів, логістичних ланцюгів. Багато посівних територій було заміновано, знищено техніку та склади. Втім ваша хоробрість не має меж, адже попри жахіття війни цього року ви дали старт посівній і зараз завершуєте збиральну кампанію.

Аграрний сектор в умовах війни став другим фронтом боротьби нашого народу – за продовольчу та фінансову незалежність. Щодня Ви невтомно працюєте для задоволення харчових потреб українців та наближення перемоги нашої держави над російським агресором.

Висловлюю шану і подяку всім, хто продовжує забезпечувати стабільність нашої громади – фермерам, хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, огородникам та садівникам.
Сили Вам усім, віри у Перемогу, шани, поваги, благословення Божого у всіх ваших справах і починаннях!

З повагою,
Сільський голова                    Сергій ОПАЛЬКО