УВАГА! ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 10.11.2022 11:34

Відповідно до розпорядження сільського голови № 117 від 01 листопада 2022 року засідання чергової пʼятнадцятої сесії Вирівської сільської ради відбудеться 11 листопада 2022 року об 11.00 год. за таким орієнтовним порядком денним:

• Про передачу комунального майна.
  • Про передачу паливно-мастильних матеріалів між закладами освіти Вирівської сільської ради.
  • Про призначення уповноваженої особи з публічних закупівель.
  • Про внесення змін до рішення сесії Вирівської сільської ради від 24.12.2021№553 «Про встановлення плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти за закладами освіти Вирівської сільської ради» із змінами.
  • Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  • Про прийняття земельних ділянок комунальної власності Сарненської міської ради у комунальну власність Вирівської сільської територіальної громади Сарненського району Рівненської області
  • Про  надання   земельної ділянки в оренду гр. Галах Світлані Миколаївні  с. Вири, вул. Центральна, 7в на території Вирівської сільської територіальної громади.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Царуку Юрію Григоровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  • Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради № 619 від 16 лютого 2022 року.
  • Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради № 618 від 16 лютого 2022 року.