Дайджест новини

Дата: 04.11.2022 17:59

04 листопада 2022 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО під час урочистого засідання в Сарненській райдержадміністрації з нагоди Дня працівників соціальної сфери України, привітав працівників соціальної сфери району та за поданням управління соціального захисту Сарненської райдержадміністрації Тетяну ДУБОВЕЦЬ, головного спеціаліста відділу соціальної підтримки пільговим категоріям громадян та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС Сарненської райдержадміністрації.

Подяки Вирівського сільського голови за вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери, високий професіоналізм, сумлінну працю, активну громадську позицію вручили секретар сільської ради Світлана ВЕЛИЧКО та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК нашим п’ятьом соціальним працівникам відділу соціального захисту Вирівської сільської ради:
-    Вікторії МЕЛЕЩУК та Галині ШОКОТ, с.Чудель;
-    Раїсі ПАРХОМЧУК, с.Кам’яне-Случанське;
-    Людмилі КРЕЧИК, с.Селище;
-    Ользі ОПАЛЬКО, с.Вири та с.Гранітне.

Для військових ЗСУ освітянами було зібрано та передано теплі речі, носки, дитячі малюнки та чай для воїнів М.В. та В.В. Прихожани церкви с.Селище та працівники апарату Вирівської сільської ради забезпечили збір коштів на тепловізор для наших військових із с.Чудель. Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Вирівської сільської ради зібрали кошти на термобілизну для захисників Збройних Сил України.
Разом до Перемоги!

Комунальники громади забезпечили встановлення вуличних лавок біля Кам'яне-Случанської гімназії та сільського відділення поштового зв'язку с.Кам'яне-Случанське. На прилеглій території до Ясногірського ліцею продовжуються роботи по зрізу аварійних дерев. Проведено поточний ремонт сходів перед входом до Ясногірської амбулаторії.