Дата: 03.11.2022 19:50

02 листопада 2022 року в Будинку культури с.Вири проведено круглий стіл із питань співпраці Служби в справах дітей та закладів освіти Вирівської громади на тему «Соціальна робота як системно організована професійна діяльність», під час якого було обговорено функції та обов’язки соціального педагога, співпрацю соціального педагога із соціальними службами, зокрема із службою у справах дітей, та затверджено рекомендації щодо активізації ролі соціальних працівників закладів освіти та служби в справах дітей Вирівської сільської територіальної громади.

На передову для військових доставлено бокси, подарунки та малюнки, зібрані молоддю с.Ясногірка, яка із самого початку війни почала і продовжує складати бокси для воїнів.
Ми всі разом дякуємо нашим захисникам за сміливість і любов України, завдяки Вам ми зараз живемо спокійно.

У с.Селище продовжуються роботи по будівництву зупинки для громадського транспорту.

В укритті закладу дошкільної освіти «Казка» с.Чудель проводяться роботи по встановленню системи опалення працівниками, які влаштовані на громадські роботи.

У с.Ясногірка по вул. Івана Франка проведено підсипку та вирівнювання дорожнього покриття.

Розпочато підведення теплової магістралі до приміщення пожежного депо біля приміщення Будинку культури с.Вири.