ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Дата: 01.11.2022 20:13

На території прилеглій до Ясногірського ліцею комунальниками громади забезпечено зріз аварійних дерев згідно рішення виконавчого комітету сільської ради № 88 від 10 жовтня 2022 року.
Завершено поточний ремонт вивідної труби каналізаційної системи підвального приміщення навчального закладу.

У найпростішому укритті закладу дошкільної освіти «Берізка» с.Селище виконано роботи по заміні вікон, встановлено електрогенератор резервного живлення електроенергії та встановлено теплові гармати.

У Будинку культури с.Селище, де розташоване найпростіше укриття для учасників освітнього процесу Селищенської гімназії, встановлено теплові гармати для забезпечення теплового режиму в приміщенні під час перебування дітей на випадок повітряної тривоги.

У с.Селище по вул. Лесі Українки для створення умов мешканців та гостей населеного пункту розпочато будівництво зупинки громадського транспорту.

Наша громада взяла участь у пілотному проєкті «Вихователь громади» і спеціаліст Служби в справах дітей проходить навчання у м.Львів.