Дата: 28.10.2022 16:20

28 жовтня 2022 року відправлено благодійну допомогу для військових Збройних сил України на Донеччині. Жителі Вирівської сільської ради зібрали та передали продукти харчування, тушонку та картоплю, теплі носки, малюнки. ТОВ «Селищенський гранітний кар’єр» надав воякам заряджувальний пристрій. Від благодійної організації «ДАР» м.Рівне на передову буде доставлено позашляховик.

Щиро дякуємо всім, хто долучається!

Військові отримали передані молоддю с.Ясногірка бокси з дитячими малюнками і дякують за підтримку.

Разом до Перемоги!

Молодь с.Ясногірка провела у с.Вири благодійний ярмарок на збір різдвяних подарунків для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених родин на Сході та Півдні України. Подарунки планується доставити у грудні.

Творити добро легко!

У парковій зоні поруч із Будинком культури с.Чудель висаджено 6 саджанців ялини та 7 саджанців дубу червоного.

Комунальники громади виконують ремонті роботи по заміні каналізаційних труб від підвального приміщення Ясногірського ліцею.

У Селищенській та Чабельській гімназії начальник Служби в справах дітей Вирівської сільської ради Мирослава КУЗЬМИЧ спільно з інспектором ювенальної превенції Сарненського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області лейтенантом Тарасом ЄВГЕЙЧУКОМ, поліцейським офіцером громади Павлом НЕСТЕРЕНКОМ провели профілактичну бесіду на тему «Булінг у дитячому шкільному середовищі. Профілактика правопорушень». Зустрічі буде продовжено в інших навчальних закладах громади.