Звернення сільського голови до Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 14:43

28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!
Сьогодні Україна знову переживає нашестя загарбників, захищаючись від орків та повторюючи подвиги наших предків. Історія повторює свій урок.
Шановні переможці, Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для сьогоднішнього покоління. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, любові та уваги рідних і близьких.
Вічна і світла пам’ять загиблим!
Слава Україні! Героям Слава!