Дата: 24.10.2022 21:22

Спортивні успіхи
23 жовтня 2022 року завершився І тур ігор ХХ відкритого чемпіонату Сарненського району з волейболу серед команд Першої ліги сезону 2022-2023 років. Команда «Случ» с.Чудель із 9-ма очками вийшла на перше місце, обігравши команду «Динамо» с.Катеринівка 2-0 та команду «Старт» с.Любиковичі 2-0.
Вітаємо переможців!
Разом ми сильні!

Засідання комісії ТЕБ і НС
24 жовтня 2022 року відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вирівської сільської ради, рішенням якого було рекомендовано керівникам навчальних закладів тимчасове запровадження очної форми навчання в закладах освіти громади на термін з 24 по 28 жовтня 2022 року через часте аварійне відключення електропостачання. При цьому навчання в школах буде відбуватися у світлу пору доби, починаючи з 9.00 год.

Благоустрій
Комунальники громади завершили встановлення двох вуличних лавок біля клубу с. Федорівка.