Дата: 20.10.2022 17:50

Створимо зручності для жителів громади!

Комунальниками громади забезпечують встановлення вуличних лавок для створення зручності у місцях біля громадських будівель населених пунктів громади. Так, у с.Федорівка біля сільського клубу, де в перспективі буде облаштовано дитячий майданчик, встановлено 2 лавки. Одна лавка з'явилася у с.Селище біля приміщення ФАПу та ще одна біля приміщення "Укрпошти".
Жителі с.Ясногірка можуть користуватися вуличною лавкою, яку змонтовано біля Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, так само мешканці с.Гранітне лавкою біля місцевого ФАПу.
У с.Чабель встановлено лавку біля Чабельської гімназії, ще одну буде розміщено біля громадської зупинки, де розташована паркова зона. Біля Будинку Молитви с.Чабель, де проходять навчання початкові класи, розміщено контейнер для збору твердих побутових відходів.
Встановлення лавочок по населених пунктах громади буде продовжено. А збереження спільного майна громади залежить від усіх нас. Давайте берегти і примножувати разом!

Вирівнювання дороги в с.Чудель
По вул. Незалежності й Шевченка в с.Чудель проведено розрівнювання дороги, яка була підсипана будівельним сміттям. Дякуємо за підтримку технікою жителю с.Чудель Володимиру МЕЛЕЩУКУ.