Покладання квітів до вшанування воїнів-захисників

Дата: 14.10.2022 15:38

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять полеглих та дякуємо живим воїнам, нашим героям-захисникам за те, що можемо жити у вільній країні. Велика повага кожному бійцю, кожному військовому, який захищав чи захищає сьогодні нашу країну!

Від початку війни 184 жителя нашої громади були призвані до лав Збройних Сил України. Щиро дякуємо Вам за Ваш патріотизм, мужність і самопожертву в імя миру та Перемоги!

У День Захисників і Захисниць України покладено квіти до пам’ятних меморіалів та місць поховань воїнів-захисників Вирівської громади у с.Вири, Ясногірка, Селище, Чабель, Кам’яне-Случанське, Чудель та на місце поховання загиблого воїна Євгена Гарячого в с.Селище.

Росія хотіла нас поставити на коліна – не вийшло. Намагається залякати терором – а це викликає в нас тільки більшу затятість і сміливість, ще більшу рішучість перемогти російську дикість і варварство. У нас немає іншого вибору, ніж перемогти. Ми не здамося й не підкоримося!

Це наша земля!

Слава нашим героям-захисникам! Слава Україні!

Вічна память загиблим!