Дата: 12.10.2022 21:00

Вітання з 90-річним ювілеєм!

Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує Супруневич Зоя Савична, жителька с.Чудель. Від імені сільського голови до ювілярки з привітаннями завітали представники Чудельського старостинського округу.

Шановна Зоє Савично!

Вже не перший ювілей,
Але такий величний день.
Вже літа прийшли так чудово,
З Вашими найкращими 90.

Щоб ще довго-довго жили
І ніколи не тужили.
Щоб рідні про Вас пам’ятали
І щоб ніжно Вас оберігали.

Комунальники в роботі
У с. Олексіївка по вул. Квітнева прокладено трубу водовідведення з метою уникнення підтоплення прилеглої території. Дякуємо за виділену техніку Роману Єленцю.
У с.Селище скошено газон на футбольному стадіоні. Свіже насіння газонної трави очищено, просушено та буде використано за призначенням.

Не будьмо байдужими!
Волонтери с.Чудель від благодійної організації «Фонд РУЄВИТ» забезпечили збір та доставку одного буса благодійної допомоги до військового госпіталя в смт.Клевань, де перебувають наші захисники з усієї України після поранення на реабілітації.
Наступна машина буде відправлятися у суботу, 15 жовтня.
Давайте не будемо байдужими!
Волонтери с.Чабель, віряни, дякуючи всім не байдужим людям, зібрали випічку, налисники, хліб та приготували випічку.
Всім дуже вдячні за Вашу працю!

Дякуємо за засоби захисту!
Від благодійної організації корпорації "Братерство без кордонів" отримано гуманітарну допомогу в вигляді засобів для захисту органів дихання (респіратори, маски) та засоби для дезінфекції рук, захисних касок для робітників громади.

Матеріали для навчань із цивільного захисту
Працівники 5-го Державного пожежно-рятувального загону м.Сарни Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Рівненській області доставили літературу та методичні матеріали для проведення навчань із цивільного захисту серед учасників освітнього процесу навчальних закладів Вирівської громади.

Освоєно подарований комп’ютер
У публічно-шкільній бібліотеці с. Чудель внутрішньо переміщені особи та жителі села працюють із комп'ютером, волонтери готують листівки-привітання та забезпечують збір теплих шкарпеток для воїнів ЗСУ.
Слава Україні!