Привітання з Днем юриста

Дата: 08.10.2022 09:32

День юриста в Україні – це знак поваги до тих, хто щодня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу
Сьогодні цей день набув нового значення. Збройні Сили України звільняють українську землю від окупантів і Ви, шановні юристи, адвокати, працівники нотаріату, РАГСів, служби безпеки та поліції, управління юстиції, виконавчої служби тощо, працюєте на правовому фронті і документуєте жахливі воєнні злочини московських ординців проти українців.
Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи надихають Вас працювати на благо нашого народу.
Миру усім нам і перемоги над московським злом!