УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 07.10.2022 08:20

Відповідно до розпорядження сільського голови № 103 від 04 жовтня 2022 року засідання виконавчого комітету відбудеться 10 жовтня об 11.00 в приміщенні Вирівської сільської ради за орієнтовним порядком денним:

1. Про затвердження цільової програми «Програма поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби на 2022 рік"

2. Про затвердження цільової програми «Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Вирівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки".

3. Про затвердження цільової програми "Програма забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2022 - 2025 роки".

4. Про затвердження цільової програми "Програма організації безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2022 - 2025 роки"

5. Про підготовку об’єктів комунальної власності Вирівської сільської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період.

6. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню в с. Селище по вул. Заводській, 7 А

7. Про використання залишку коштів спеціального фонду, що обліковується станом на 01.01.2022 року.

8. Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

9. Про відкриття номера об?єкта погосподарського обліку гр.. Хомича Сергія Петровича.

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам.

11. Про рішення виконавчого комітету, які були прийняті, видані між засіданнями виконавчого комітету в період з 02.09.2022 по 01.10.2022 року.