Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство»

Дата: 06.10.2022 11:05

? За період дії воєнного стану законодавство, що регулює земельні відносини в Україні, вже кілька разів змінювалося. Тож у людей виникає багато питань, з якими вони звертаються до фахівців системи безоплатної правової допомоги. Громадяни приходять до бюро правової допомоги, відвідують консультаційні пункти, ставлять запитання через онлайн-сервіси системи БПД та телефонують до контакт-центру системи БПД за номером ?0-800-213-103.

Уже понад 2? роки система безоплатної правової допомоги долучена до реалізації проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», серед ключових завдань якого є роз’яснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею. Один із заходів у межах реалізації цієї програми – організація надання безоплатної первинної правової допомоги (правових консультацій та роз’яснень) із земельних питань телефоном.

За 9 місяців 2022 року до контактного центру системи безоплатної правової допомоги за номером ?0-800-213-103 надійшло понад 1,2 тис. телефонних звернень від громадян щодо надання правових консультацій та роз’яснень щодо земельних питань.

Найчастіше додзвонювачі зверталися за правовою допомогою щодо:

? спорів між сусідами щодо меж земельних ділянок (правила добросусідства);

? питання користування земельною ділянкою (оренда, сервітут, емфітевзис, суперфіцій);

? оформлення права власності на земельну ділянку (пай);

? приватизації земельних ділянок під час воєнного стану;

? набуття та відчуження земельної ділянки (паю): договір купівлі-продажу, міни, дарування тощо).

Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/bpdzemlia

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid