ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Дата: 04.10.2022 18:53

ЮВІЛЯРУ – 90!

04 жовтня 2022 року виповнилося 90 років СИДОРЧУКУ Аркадію Івановичу, який проживає у с.Чабель по вул.Грушевського. Від імені Вирівського сільського голови ювіляра провідав староста Андрій КУЗЬМИЧ і разом із школярами Чабельської гімназії привітав його зі святом.

Аркадій Іванович за довгі роки життя виховав двоє чудових дітей, має двоє онуків. Дочка Галина отримала медичну освіту й працює у Франції. Довгожитель проживає разом із сином, який ним опікується. Тривалий час працював у колгоспі.

Завжди працьовитий, співчутливий, неконфліктний, всесторонньо обізнаний, веде здоровий спосіб життя, займався загартовуванням – купався в річці. Аркадій СИДОРЧУК є цікавим співрозмовником, займає активну громадянську позицію – ніколи не пропускає виборів. Завжди цікавиться політичним життям, економічним розвитком держави, слухає Радіо Свобода.

За свідченнями односельчан, Аркадій Іванович завжди в русі, ще декілька років тому щотижня їздив до смт.Клесів і до смт.Степань на релігійні зібрання. А в 90-х роках, коли був дефіцит хліба, Аркадій їздив по хліб до смт.Клесів та м.Сарни.

Довгожитель має повагу серед сусідів та жителів села, які не забувають про нього, часто приносять смачну випічку.

Щиро вітаємо Вас, Аркадіє Івановичу!

Така солідна дата, і день чудовий нині —

Із 90-літтям вітання щирі линуть!

Хай ще багато років, здорові та щасливі,

Ви втілюєте мрії на цій життєвій ниві.

Хай сонце світить ясно, і бажане – здійсниться,

В любові серце радісно сміється!

Допомагаємо – наближаємо Перемогу!

Минулого тижня жителі с.Ясногірка, віряни забезпечили збір благодійної допомоги – 40 мішків картоплі було доставлено на Херсонщину. Молодь Християн Віри Євангельської сформовала 200 боксів для ЗСУ, до яких ввійшли туалетний папір, кока-кола, шкарпетки, перчатки, серветки, плащі, сірники, мило, паста зубна, зубна щітка, лейкопластир, печиво, вафлі, сухарики, цукерки, соломка, чай, цукор, мак-кава, лист і малюнок.

Вже вкотре жителями с.Вири, вірянами було організовано доставку продуктів харчування та роботу польової кухні на звільненій території Харківщини. Минулого тижня до м.Балаклея було доставлено близько 800 продуктових наборів, волонтери готували смачну гарячу їжу – плов для місцевих жителів.

Щиро дякуємо за допомогу!

Слава Україні!

Продовжуємо благоустрій та готуємося до опалювального сезону

У парковій зоні с.Чудель комунальниками та працівниками старостинського округу завершено встановлення 5 лавок.

З метою підготовки до опалювального зимового сезону комунальниками, працівниками старостинського округу в закладі дошкільної освіти «Казка» с.Чудель тривають роботи по облаштуванні підсобного приміщення для зберігання твердого палива.

Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

28 вересня та 03 жовтня 2022 року відбулися засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вирівської сільської ради, на яких було обговорено надання дозволу на перерахування коштів із спеціального поточного рахунку для осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, жителям громади Б.М. та С.С.,  як оплати за відповідним договором купівлі-продажу житла за рахунок грошової компенсації за кошти державної субвенції.

Житло, яке буде придбано за кошти державного бюджету, не може бути відчужено протягом десяти років.