Вітання з Міжнародним днем лікаря

Дата: 03.10.2022 11:07

Шановні наші лікарі Вирівської громади!

День лікаря відзначається в перший понеділок жовтня. Це міжнародне свято, яке було введене з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Сьогодні в знак солідарності його відзначають лікарі всього світу.
Сучасні медики спираються у своїй роботі на величезну кількість знань і колосальний досвід лікарів усіх часів. Тому лікар сьогодні – це дуже складна і відповідальна робота, адже в його руках людське життя, найцінніше, що є у світі.
Особливо гостро ми це відчуваємо це, коли під час війни від майстерності лікарів залежить життя наших захисників.
Низький уклін Вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за Вашу відданість обраній назавжди професії. Велике Вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки творити добро.
Бажаємо Вам Перемог у боротьбі з недугами! Нехай вірними помічниками для Вас стануть мудрі наставники, передові технології, сучасні здобутки медичної науки. І міцного здоров’я вам, лікарі!

З повагою,
Вирівський сільський голова                                            Сергій ОПАЛЬКО