Оголошення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 30.09.2022 15:30

ФОП Горобей В.М. повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничого майданчика ( адреса: Рівненська область, Сарненський район, с.Чабель, по за межами населеного пункта).

Вид діяльності підприємства – виготовлення деревного вугілля.

В процесі виробництва в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги найбільш поширених забруднюючих речовин:

- оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту)  – 0,708 т/рік;

- оксид вуглецю – 0,777 т/рік;

- речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,807 т/рік.

За величинами викидів забруднюючих речовин підприємство не підлягає взяттю на державний облік. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не роблять суттєвого внеску в рівень забруднення атмосферного повітря.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Рівненська область, Сарненський р-он, с.Чабель, вулиця Партизанська, будинок 19.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян можуть надсилатися протягом 20 днів до Сарненської РДА (34502,м.Сарни, вул.Демократична,51).