УВАГА! ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ В ДЕРЖАВНОМУ АГРАРНОМУ РЕЄСТРІ!

Дата: 30.09.2022 08:12

Звертаємо увагу на те, що при реєстрації і поданні заявок в системі Державного аграрного реєстру, частина фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб не заповнюють розділ «Діяльність та активність», допускаються помилки при обрахуванні сум дотації, що може бути підставою для повернення заявок на доопрацювання.

Крім того, не всі дані вносяться при першій реєстрації в системі Державного аграрного реєстру (паспортні дані, адреса для листування, номер банківського рахунку у форматі І ВАМ).

Просимо фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб обов’язково відображати при реєстрації та поданні заявок усі необхідні дані. Разом з тим, зверніть увагу, що після подання заявки на отримання дотації необхідно періодично перевіряти розділ «Мої повідомлення» в особистому кабінеті «Державного аграрного реєстру» для здійснення подальших дій.

Контактні телефони: 097-185-83-28, 096-386-20-76, 067-928-89-71