Дайджест новин

Дата: 28.09.2022 08:42

Обмін досвідом із Соснівською громадою

27 вересня 2022 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів ділову зустріч у рамках обміну досвідом із головою Соснівської селищної територіальної громади Рівненського району Миколою КОТОМ, під час якої було обговорено питання майбутньої співпраці і розвитку громад.

Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

27 вересня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вирівської сільської ради, на якому було обговорено надання дозволу на перерахування коштів із спеціального поточного рахунку для особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, жителя с.Чабель Р.В., як оплати за відповідним договором купівлі-продажу житла за рахунок грошової компенсації за кошти державної субвенції.

Як повідомлялося раніше, обсяг грошової компенсації на придбання житла складає  427 459 грн.

Житло, яке буде придбано за кошти державного бюджету, не може бути відчужено протягом десяти років.

Проведено благодійну ярмарку

27 вересня 2022 року біля приміщення Будинку культури с.Вири місцевими волонтерами було проведено благодійну ярмарку, кошти від якої підуть на підтримку жителів громади, які захищають нашу землю в лавах Збройних Сил України.

Наближаємо Перемогу!