Вирівська громада - переможець "Олімпійського літа на Рівненщині"!

Дата: 26.09.2022 15:50

«Колись один із американських мерів сказав, що один долар, інвестований у фізичну культуру і спорт, економить 10 доларів витрат на медицину.»
 Розпочати думати про здоров’я громади потрібно ще з дошкільного та шкільного віку. В рамках проведення заходів «Олімпійське літо», організаторами яких був Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, в закладах загальної середньої  освіти громади в канікулярний період було організовано роботу спортивних таборів. Ці табори  об’єднували в собі різноманітні рухові активності, змагання, спортивні ігри, руханки, туристичні походи та багато іншого. Підводячи підсумки даного заходу в громаді, вибрати заклад освіти який був би визначений  кращим, не можливо, адже всі великі молодці, всі справились чудово. Організаторами даного заходу підведено підсумки роботи територіальних громад та визначено переможців.
Отож, призові місця  у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей в літній канікулярний період та заходах в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» вибороли:
І місце – Вирівська територіальна громада;
ІІ місце – Вербська територіальна громада;
ІІІ місце – Корецька територіальна громада.
Вирівська сільська територіальна громада радіє кожній нашій перемозі, кожному досягненню, успіху, тому що наше спільне завдання – пропагувати здоровий спосіб життя.
Бажаємо нам усім спільної перемоги у державі над ворогом а нашим юним  спортсменам у їхніх  досягненнях!

Джерело: Спорт для всіх Рівненщини