Проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок

Дата: 23.09.2022 17:57

З 12 по 16 вересня в навчальних закладах Вирівської сільської ради пройшов Олімпійський тиждень та Олімпійський урок. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради щиро вдячний керівникам навчальних закладів, вчителям фізичної культури, учням та всім, хто був дотичний до проведення  цього заходу. В умовах військового стану провести цей тиждень цікаво та змістовно було важче, як зазвичай (в умовах змішаної форми навчання). Учні із задоволенням брали участь в змаганнях, вікторинах, радіопрограмах, флешмобах. Було проведено фізкультхвилинки, естафети, турніри, конкурси малюнків та уроки, приурочені Олімпійському тижню  й спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

Нехай спорт займає призове місце у Вашому серці, змагаючись з лінощами, втомою, поганим настроєм і завжди перемагає! Займайтеся спортом із жагою до перемог, прагніть бути завжди здоровими, красивими душею і тілом людьми!

Наближаємо Перемогу!