Дата: 22.09.2022 21:49

22 вересня 2022 року в приміщенні Вирівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян представниками Сарненського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України (ПФУ) Рівненської області. Мешканці громади мали можливість вирішити усі свої питання  перед спеціалістами ПФУ безпосередньо на місці. Згідно встановленого графіку прийом ведеться кожен четвертий четвер місяця.

Фото без описуФото без опису

Проведено нараду із бухгалтерами закладів середньої загальної освіти громади, на якій обговорено питання використання освітньої субвенції та формування бюджету закладів освіти на 2023 рік.

Фото без описуФото без опису

Комунальники громади для зручності пасажирів розпочали облаштування тротуарною плиткою зупинки громадського транспорту по вул. Івана Мазепи у с.Ясногірка.

У Будинку культури с.Вири буде створено додаткову навчальну аудиторію для початкової ланки Вирівського ліцею на місці публічної бібліотеки, яку буде перенесено в новостворене приміщення. Ця необхідність з’явилася через збільшення кількості класів, у ліцеї немає вільних приміщень, а будівництво нової школи призупинено через війну.

У рамках Всесвітнього дня прибирання у закладах освіти, культури та медицини громади відбулася акція "Ми - за чисту громаду!"