Дата: 15.09.2022 19:15

Надано допомогу переселенцям
Представники Благодійного фонду «Право на захист»  надали натуральну допомогу -  продуктові набори, постільні комплекти та посуд для сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають на території нашої громади. Станом на 15 вересня зареєстровано 95 вимушених переселенців.

Проведено благодійну ярмарку
14 вересня біля Будинку культури с.Вири волонтери релігійної громади Християн Віри Євангельської с.Ясногірка провели благодійну ярмарку, кошти від якої підуть на підтримку Збройних Сил України.
Все для Перемоги!

Ремонт укриття в с.Чудель
У підвальному приміщенні закладу дошкільної освіти «Берізка» с.Чудель проводиться ремонт укриття, що є необхідною умовою для очної форми виховання дітей у садочку.

Розвантажувальні жилети для військових
Волонтерка із с.Чудель Тамара ЄЛЕНЕЦЬ,  виконуюча обов’язки директора місцевого Будинку культури, налагодила пошиття розвантажувальних жилетів для воїнів ЗСУ. Майстриня-благодійниця за один день виготовляє одну «розгрузку», вже готові до відправки шість жилетів. Волонтерською діяльність пані Тамара займається від початку війни - організовувала збір продуктів харчування, теплого одягу, плетіння маскувальних сіток.
Все буде Україна!