Дайджест новин

Дата: 12.09.2022 18:27

Призове місце в турнірі з шашок
09 вересня 2022 в приміщенні федерації профспілок у м.Рівне відбулася нарада-семінар по питаннях розвитку фізичної культури й спорту в громадах області, організована Управлінням у справах молоді та спорту ОВА та Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос".
Одночасно було проведено спортивні змагання із дартс і шашок. Представниця нашої громади Олена Лехкобит виборола перше місце у змаганнях із шашок і четверте місце у змаганнях із дартсу серед жінок працівників галузі фізичної культури та спорту в Рівненській області.
Разом до Перемоги!

Облаштування найпростішого укриття в с.Гранітне
Працівники комунального підприємства «Вири-Сервіс» облаштували системою вентиляції найпростіше укриття в закладі дошкільної освіти «Віночок» с.Гранітне, вставили металеві міжкімнатні двері та виконали бічні відкоси.

Продовжуємо благоустрій
У с. Селище на прилеглій території до подвір’я довгожительки Марії Кондратюк сусіди добровільно покосили газон.
Зробимо громаду чистою!