Вітання до Дня фізичної культури і спорту України

Дата: 10.09.2022 08:43

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, ветерани та шанувальники спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

Відомо, що саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними досягненнями, результатами й перемогами. На рівні громади проводяться турніри з футболу, волейболу, шахів, а минулого року ми вибороли звання найактивнішої велогромади Рівненщини.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, мотивувати їх займатися фізкультурою та створювати для цього необхідні умови.

Бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, удачі, наполегливості, наснаги та Перемоги!

Ми за здоровий спосіб життя!
Ми за розвиток спорту!
Ми за Перемогу!