Надано допомогу внутрішньо переміщеним особам

Дата: 31.08.2022 21:33

31 серпня 2022 року працівниками Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області та працівниками Вирівської сільської ради відвідано сім'ї з дітьми, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Представниками Благодійного фонду «Право на захист»  надано натуральну допомогу у вигляді продуктових наборів, постільних комплектів та посуду для сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що залишилися проживати або тимчасово перебувають в нашій громаді.
Отримали допомогу ВПО, які зареєструватися у формі “Індивідуальна допомога для ВПО від БФ “Право на захист”, таких категорій:
- матері з дітьми до 6-х років;
- матері, що мають двох і більше дітей до 18 років;
- люди з інвалідністю І та ІІ групи, які не здатні самостійно пересуватися або потребують додаткового догляду;
- одинокі пенсіонери.
 Для довідок щодо формування заявок на надання індивідуальних пакунків (продовольчих пакетів) контактувати Юрія Потиківського за тел.: (067) 909 33 75, Дмитра Бербенця за тел.: (063) 396 63 50, email: d.berbenets@r2p.org.ua
Разом до Перемоги!
Слава Україні!