УВАГА! ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 29.08.2022 11:14

Відповідно до розпорядження сільського голови № 87 від 29 серпня 2022 року позачергова сесія ради відбудеться 30 серпня 2022 року о 15.00  за орієнтовним порядком денним:

• Про створення добровільної пожежної команди на території Вирівської сільської територіальної громади.
  • Про внесення змін до рішення сільської ради  від 16.02.2022 № 583 «Про затвердження Переліків  першого та другого типу об'єктів оренди комунального майна  Вирівської сільської ради» із змінами.
  • Про передачу майна в господарське відання КП «Вири-Сервіс».
  •  Про організацію освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік у закладах освіти Вирівської сільської ради.
  • Про підсумки роботи закладів освіти Вирівської сільської ради у 2021-2022 році та завдання на 2022-2023 н.р.
  • Про надання згоди на прийняття з державної власності в комунальну власність державного майна.
  • Про надання дозволу Тинненському споживчому товариству на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с.Кам’яне-Случанське, вул.Зелена, 3.
  •  Про надання дозволу Нечипорук Галині Володимирівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки шляхом викупу в с.Федорівка, вул.Миру, 21.
  • Про надання земельної ділянки 0,0033 га у постійне користування ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на території Вирівської сільської територіальної громади.
  • Про надання земельної ділянки 0,0053 га у постійне користування ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на території Вирівської сільської територіальної громади.
  • Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Вакуліна Іллі Вікторовича.