З Днем села Чудель!

Дата: 28.08.2022 08:00

Шановні жителі села Чудель!

День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у мальовничій місцевості на березі р. Случ.
Славна історія кожного села є часткою історії як нашої громади, так і держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі мешканці села Чудель.
На жаль, триває сьомий місяць війни… Ми не святкуємо, але скоро Перемога і ми всі разом, в кожному населеному пункті громади обов'язково відсвяткуємо. Адже ми сильні, бо єдині. І ми продовжуємо жити, працювати на благо громади й дякувати воїнам за кожен світанок!
Багато жителів села призвані до лав Збройних Сил України і захищають нашу землю від російських загарбників.
Наша шана і вдячність Вам!
Повертайтеся живими й здоровими додому!
Сьогодні село Чудель - це єдина волонтерська родина, яка з самого початку війни об'єдналася, щоб морально, матеріально, духовно допомагати нашим воїнам та вимушеним переселенцям. І ми обов'язкого переможемо, бо ми  сильні духом, своєю любов'ю до рідної землі, мови, культури, історії. І ми ніколи, нікому не віддамо свою волю й незалежність.
Дорогі земляки! Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села!
Сьогодні, в День Успіння Пресвятої Богородиці, нехай урочистий церковний дзвін наповнить Ваші душі натхненням і радістю, мудрістю й вірою у Перемогу!

З повагою,
Вирівський сільський голова                 Сергій ОПАЛЬКО