Про участь в онлайн-навчанні з цивільного захисту

Дата: 18.08.2022 17:58

Сьогодні на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 10.06.2022 № 14529/0/1-22, управління Державної служби якості освіти у Рівненській області  провело навчання  спільно з Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області, Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я населення облдержадміністрації, Департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області для органів управління освітою в громадах та керівників закладів освіти щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей і працівників (з урахуванням збройної агресії російської федерації).

До проведення онлайн-заняття були залучені фахівці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області та головного управління ДСНС України в Рівненській області, заступниця директора департаменту освіти та науки Рівненської ОДА Марина Пашковська, начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослав Сидорук, представники Дубенської та Сарненської районних державних адміністрацій, районних управлінь ГУ ДСНС України в Рівненській області.
Під час заняття розглянуто ряд важливих питань в умовах дії воєнного стану: створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей, учнів, студентів та працівників, укриття учасників навчального процесу у фонді захисних споруд цивільного захисту, порядок дій у разі оголошення сигналу „Повітряна тривога” та план евакуації у закладах освіти.
Також працівники навчально-консультаційного пункту у м. Дубно та Сарненських територіальних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області з директорами закладів освіти обговорили порядок заповнення захисних споруд і правила перебування в них, організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі.