Зверненння сільського голови

Дата: 18.08.2022 16:04

Шановні жителі Вирівської громади!

Ми всі в очікуванні найвеличнішого свята нашої держави – Дня Незалежності України.

Цьогоріч ми будемо його відзначати в умовах жорстокої війни з російським агресором, який безжально нищить наші міста і села, вбиває мирних жителів і безневинних діточок.

Кожен із нас робить все від нього залежне, щоб захистити мир, підтримати наших воїнів-героїв, які боронять нашу державу.

За це усім честь і хвала! Лише разом ми переможемо!

Лише разом ми вистоїмо і не дамо ворогу топтати нашу рідну землю!

Нас підтримує увесь світ. В усіх куточках світу знають Україну, вивішують наш синьо-жовтий  стяг, співають нашу Червону Калину.

Давайте і ми в день Державного Прапора (23 серпня) і День Незалежності України (24 серпня) вивісимо на кожній будівлі, на кожному будинку Прапор України.

Ще раз засвідчимо, що Вирівська сільська рада – це Україна, в якій живуть, працюють, мріють, вірять, народжуються справжні українці, патріоти своєї держави – вільної, гордої і незалежної.

Тож нехай майорить синьо-жовтий  стяг у кожному населеному пункті нашої громади, як символ незалежності, волі, єдності й такого бажаного усіма нами Миру!

З повагою,

Вирівський сільський голова                                     Сергій ОПАЛЬКО