ДОЛУЧАЄМОСЬ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ ПРИБИРАННЯ «WORD CLEANUP DAY»!

Дата: 17.08.2022 15:57

Проведення всесвітнього дня прибирання «Word Cleanup Day», започаткованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s Do It World», який об’єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах, вже стало доброю традицією.

Цьогоріч акція триває з 17 серпня по 17 вересня 2022 року і Україна незмінно є її частиною.

Загальна ідея акції полягає в тому, щоб об’єднати громадян та зробити Україну чистою разом! Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами, відповідальним споживанням ресурсів, сортуванням в нашій країні, а також закликати людей до дій.

Цього року Всесвітній день прибирання заплановано враховуючи карантинні обмеження та заборони, які діють на період війни.

Запрошуємо кожного жителя громади у будь який день у період з 17 серпня по 17 вересня 2022 року доєднатись до заходу та об’єднатись заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття!

Не будьмо байдужими!

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2022 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18 .

Деталі в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.