Дайджест новин

Дата: 12.08.2022 19:09

Станом на 12 серпня 2022 року на території Вирівської громади проживають 91 внутрішньо переміщена особа (ВПО).
З 24 лютого 2022 року в громаді народилося 72 дитини, померло 81 особа, зареєстрували шлюб 19 молодих пар.

Відбулося засідання виконавчого комітету

12 серпня 2022 року Вирівский сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання виконавчого комітету, на якому було заслухано та схвалено звіт про стан пожежної безпеки на території громади, затверджено графік роботи закладів культури та бібліотечних установ  Вирівської сільської ради на період воєнного стану, прийнято рішення про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі. Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на лікування 6 малозабезпечених громадян, внесено зміни до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік.
    Також було взято до відома та схвалено звернення жителів населених пунктів громади щодо придбання автогрейдера для виконання робіт по благоустрою доріг комунальної власності.

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини
11 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вирівської сільської ради, на якому було попередньо погоджено купівлю житла для двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яке вони можуть придбати за кошти державної субвенції.
Представниками комісії попередньо було проведено обстеження підібраного житла, проведено перевірку документів на житло на відповідність чинному законодавству. Після остаточної юридичної експертизи претенденти зможуть придбати собі житло на виділену субвенцію.
Житло, яке буде придбано за кошти державного бюджету, не може бути відчужено протягом десяти років.

Комунальники в роботі
Працівники комунального підприємства «Вири-Сервіс» та Селищенської гімназії продовжують роботи над поточним ремонтом підвального приміщення Будинку культури с.Селище під найпростіше укриття та над облаштуванням загорожі біля гімназії.
За допомогою техніки комунальників виконується підсипка та вирівнювання аварійно небезпечних ділянок доріг у с.Ясногірка.