Освітяни Рівненщини зможуть безкоштовно користуватися платформою “HUMAN Школа”

Дата: 08.08.2022 07:20

Від сьогодні кожна школа Рівненщини може безкоштовно користуватися платформою під час воєнного стану, повідомили у пресслужбі Рівненської ОВА.

Також після завершення воєнного стану школи зможуть безкоштовно використовувати базову версію відтепер вже партнерської для Рівненської області платформи. Приєднатися до платформи можна за посиланням https://www.human.ua/schools

HUMAN – це сучасна освітня платформа, що допомагає українським школам впроваджувати кращі світові інновації. На базі платформи буде створено єдиний освітній простір Рівненщини, що об’єднає всіх учасників освітнього процесу та відіграватиме роль спеціалізованої закритої соцмережі.

Кожен освітянин зможе створити ID-профіль, до якого буде прив’язуватися освітня хронологія та історія навчальної успішності. Платформа також дозволить перевести документообіг у електронний формат, тож освітня документація буде захищена від фізичного знищення та доступна в режимі онлайн.

Крім того, система фіксуватиме переміщення учнів і позначатиме школярів, що приїхали з інших регіонів.
Впровадження системи передбачає комплексну перепідготовку освітніх працівників, що мають пройти курс з опанування системи.

Компанія є генеральним партнером у створенні «Єдиного освітнього середовища» міста Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Житомира, Києва, Хмельницької, Закарпатської і Київської областей.

Посилання на реєстрацію курсів https://www.human.ua/course1