Дайджест новин

Дата: 03.08.2022 14:50

Проведено інструктаж для медичних працівників

Для медичних працівників Вирівської та Ясногірської амбулаторій загальної практики сімейної медицини проведено інструктаж з питань цивільного захисту. Після ознайомлення з теоретичною частиною працівники на практиці закріпили навички поводження з вогнегасником під час гасіння пожежі.

Взято участь у селекторній нараді

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК, працівники відділу соціального захисту сільської ради взяли участь у селекторній нараді, організованій Рівненською облдержадміністрацією, на якій було обговорено такі питання:

• виплата комунальних платежів за проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
  • підготовка приміщень для подальшої евакуації ВПО;
  • реєстрація соціальних допомог в Єдиній інформаційній системі.

За наслідками наради було прийнято відповідні рішення та визначено виконавців.

Підготовка до навчального року

Продовжуються роботи з підготовки освітніх закладів до нового навчального року. В укриттях Селищенської гімназії та ЗДО «Віночок» с.Гранітне проведено електроосвітлення підвальних приміщень, розпочато заливку першого шару бетонної стяжки в підвальному приміщенні Будинку культури с.Селище.

Контейнери для збору та вивезення ТПВ у с.Чудель

У с.Чудель працівниками старостинського округу розвезено та встановлено 3 контейнери для збору твердих побутових відходів та 2 контейнери для ПЕТ-пляшки, які, як повідомлялося раніше, були додатково придбані у 2022 році Вирівською сільською радою за кошти природоохоронного фонду.

Зробимо громаду чистою!