Дайджест новин
Проведено інструктаж для медичних працівників
Для медичних працівників Вирівської та Ясногірської амбулаторій загальної практики сімейної медицини проведено інструктаж з питань цивільного захисту. Після ознайомлення з теоретичною частиною працівники на практиці закріпили навички поводження з вогнегасником під час гасіння пожежі.
Взято участь у селекторній нараді
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК, працівники відділу соціального захисту сільської ради взяли участь у селекторній нараді, організованій Рівненською облдержадміністрацією, на якій було обговорено такі питання:
- виплата комунальних платежів за проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
- підготовка приміщень для подальшої евакуації ВПО;
- реєстрація соціальних допомог в Єдиній інформаційній системі.
За наслідками наради було прийнято відповідні рішення та визначено виконавців.
Підготовка до навчального року
Продовжуються роботи з підготовки освітніх закладів до нового навчального року. В укриттях Селищенської гімназії та ЗДО «Віночок» с.Гранітне проведено електроосвітлення підвальних приміщень, розпочато заливку першого шару бетонної стяжки в підвальному приміщенні Будинку культури с.Селище.
Контейнери для збору та вивезення ТПВ у с.Чудель
У с.Чудель працівниками старостинського округу розвезено та встановлено 3 контейнери для збору твердих побутових відходів та 2 контейнери для ПЕТ-пляшки, які, як повідомлялося раніше, були додатково придбані у 2022 році Вирівською сільською радою за кошти природоохоронного фонду.
Зробимо громаду чистою!