Звернення щодо благоустрою

Дата: 03.08.2022 14:24

Шановні жителі, суб’єкти господарської діяльності, керівники підприємств, закладів та організацій Вирівської громади!

Йде війна, кожен з нас долучається, хто чим може, аби наблизити перемогу над російським агресором. І допомогти цьому у змозі кожен із нас – підтримувати свої помешкання та прилеглу територію в чистоті й порядку, обкосити газони, прибрати чагарники й тверді побутові відходи та пластик. Залишайте сміття у визначених місцях - контейнерах для збору твердих побутових відходів, які були додатково придбані сільрадою та розміщені по населених пунктах громади.
Давайте також не створювати екологічну небезпеку для нас і наших нащадків – відвідуючи ліс, не залишайте після себе купи сміття, шкідливі для довкілля ПЕТ- пляшки. Адже ми маємо дбати не лише про себе, а й про наступні покоління та про нашу природу!
Захистимо природу – захистимо Україну!

З повагою,

Вирівський сільський голова                            Сергій ОПАЛЬКО