Результат футбольного матчу
Дата: 31.07.2022 17:02
Кількість переглядів: 378
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387705/7b02ee108113e4e7d5372dc588f22daa.jpg)
31 липня 2022 року на стадіоні ТОВ «ККНК «Технобуд» у смт. Клесів відбувся футбольний матч між командами Клесівської та Вирівської територіальних громад - "Граніт" смт.Клесів та "Арсенал" с.Селище. У результаті напруженої боротьби команди розійшлися з рахунком 2:2. Вболіваймо за спортсменів! Підтримуймо ЗСУ!
Слава Україні!
« повернутися