Дайджест новин

Дата: 29.07.2022 12:14

Відбувся круглий стіл проти торгівлі людьми

29 липня 2022 року у У Вирівській громаді відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Заступник голови Вирівської сільської ради проінформувала, що через розв'язану росією війну  наші українці змушені шукати притулку за кордоном, а задля зниження ризику стати жертвами торгівлі людьми, необхідно інформувати людей, відвідати сім'ї, надавати більше інформації задля попередження можливої небезпеки. Це наша спільна робота з усіма службами, працювати та інформувати людей, щоб вони не стали жертвами торгівлі людьми, насилля, та зберегти їм життя.

Прийом громадян представниками Пенсійного фонду України

29 липня 2022 року представниками Пенсійного фонду України здійснено виїзний прийом громадян у адмінприміщенні сільської ради в с.Вири.

Відвідувачам було надано фахові консультації щодо пенсійних питань.

Реєстрація шлюбу

29 липня 2022 року в центральній садибі Вирівської сільської ради відбулася урочиста подія – реєстрація шлюбу молодої пари із с.Кам’яне-Случанське.

Вітаємо новостворену сімю! Бажаємо щастя, сімейного затишку та мирного неба!

До речі, з початку війни з росією у громаді зареєстровано 16 шлюбів.

Продовжуємо працювати на Перемогу

До місць дислокації військових із нашої громади в Дніпропетровській та Донецькій областях представниками релігійної громади с.Ясногірка було доставлено благодійну допомогу.

Працюємо на перемогу!

Слава Україні!

Комунальники в роботі

Комунальниками громади продовжується розвезення та встановлення  додаткових контейнерів для збору твердих побутових відходів (ТПВ) і ПЕТ-пляшки.

Населений пункт

Для збору ТПВ

Для ПЕТ-пляшки

с. Камяне-Случанське

3

с.Гранітне

с. Олексіївка

с. Вири

Разом:

4

Прохання до жителів громади залишати тверді побутові відходи у визначених місцях!

Зробимо громаду чистою!

А ось декілька фото, які демонструють нашу виховану молодь, і як вона «активно» проводить своє дозвілля, піклуючись про комунальників.