Дайджест новин за вихідні

Дата: 25.07.2022 15:34

Збір коштів для ЗСУ

У Вирівській громаді в рамках заходів з нагоди Дня Української Державності триває благодійний збір коштів для ЗСУ. У неділю 24 липня 2022 року в населених пунктах громади відбулися благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ, організовані працівниками культури, волонтерами та молоддю. У результаті проведеної ярмарки були зібрані кошти, які будуть передані для потреб ЗСУ.

Детальний звіт про обсяг коштів буде оприлюднено 28 липня 2022 року.

Велика подяка всім хто долучився. В єдності наша сила. Ми віримо у стійкість та незламність наших воїнів і будемо разом йти до перемоги.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Героям Слава!

Ляльки-мотанки для обласної виставки-продажу

Освітяни громади долучилися до обласного благодійного проєкту «Народний оберіг», який організовують з нагоди Дня Української Державності (28 липня). Майстрині населених пунктів громади виготовили ляльки-мотанки для обласної виставки-продажу по збору коштів на потреби ЗСУ.

Разом до перемоги!

Відбулося свято водного хрещення релігійної громади с.Ясногірка

24 липня 2022 року релігійна громада Християн Віри Євангельської П’ятидесятників с.Ясногірка на березі водойми на території Ясногірського лісництва провела обряд водного хрещення, на якому у заповіт із Господом вступили 27 нових вірян. Своїми піснями славив Господа гурт «Християнин» із Гощанської громади. На урочистому заході присутні помолилися за Україну, проповідники оголосили свої промови за мир і благополуччя.

Громада з перших днів війни з росією активно організовує збір та відправку благодійної допомоги для ЗСУ.

Дякуємо за підтримку!

Відбувся футбольний матч

24 липня 2022 року на стадіоні ТОВ «ККНК «Технобуд» у смт. Клесів відбувся футбольний матч між командами Клесівської та Вирівської територіальних громад. З рахунком 4:0 перемогли господарі поля. Не зважаючи на те, що частина складу футбольної команди нашої громади призвані до лав ЗСУ, матч проходив у напруженій боротьбі й ми віримо, що чергова перемога буде за нами.

Слава Україні!

Приведення в готовність укриттів для учасників освітнього процесу

З метою підготовки до нового навчального року в закладах освіти Вирівської громади продовжуються роботи з поточного ремонту найпростіших укриттів у підвальних приміщеннях Будинку культури с.Селище, закладу дошкільної освіти (ЗДО) «Берізка» у с.Селище та ЗДО «Віночок» у с.Гранітне, підвального приміщення новобудови Вирівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів у с.Вири, протирадіаційних укриттів у підвальному приміщенні Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ЗДО «Казка».