Наближаємо перемогу!

Дата: 21.07.2022 21:45

У населених пунктах Вирівської громади стартували заходи з нагоди Дня Української Державності 28 липня 2022 року.
21 липня 2022 року в с. Чудель молоддю села, працівниками культури, громадськими активістами та сільською радою було проведено благодійну солодку ярмарку «Промінь щастя», яка розпочалася з хвилини мовчання в пам’ять жертв через військову агресію росії. Відвідувачі ярмарки мали змогу поласувати смаколиками, імбирним печивом у глазурі від Іванни ЖУК, помилуватися українським національним вбранням, виробами народних умільців та українськими танцями, послухати українських пісень в авторському виконанні Наталії ЧУМАК та взяти участь у спільному танці «Ми Українці». Волонтери приготували смачну випічку для тероборони й передали військовим.
Під час акції для Збройних Сил України було зібрано 29,651 тис. грн., на які буде закуплено необхідну допомогу і відправлено до місць дислокації військовослужбовців із нашої громади. Звіт про використання коштів буде оприлюднено по завершенню відзначання заходів по населених пунктах громади.
Дякуємо організаторам та всім, хто долучився до заходу!
Наближаймо перемогу!
Слава Україні!