Допомога від Благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 15.07.2022 15:57

Благодійний фонд «Право на захист» в межах Рівненської області планує надати натуральну допомогу у вигляді продуктових наборів, постільних комплектів та посуду для 1205 сім'ям внутрішньо переміщених осіб, що залишилися проживати або перебувають тимчасово в нашій області.

На даному етапі плануємо охопити громади Вараського, Сарненського районів та Костопільську і Березнівську громади Рівненського району.

Отримати допомогу можуть ВПО наступних категорій:

- матері з дітьми до 6-х років

- матері, що мають двох і більше дітей до 18 років

- люди з інвалідністю І та ІІ групи, які не здатні самостійно пересуватися або потребують додаткового догляду

- одинокі пенсіонери

Для отримання допомоги ВПО, які відповідають цим критеріям потрібно зареєструватися у формі “Індивідуальна допомога для ВПО від БФ “Право на захист”:

Реєстрація буде відкрита до  22 липня 2022 року. Видача допомоги буде відбуватися у центрах громади в період з 1 по 19 серпня 2022 року.

За додатковою інформацію, представники громад можуть звертатися до менеджера проєктів у Рівненській області Андрія Токарського (063) 617 96 93 / a.tokarskyi@r2p.org.ua).