Привітання з Днем молоді

Дата: 26.06.2022 17:00

Шановні юнаки та дівчата Вирівської громади!

Щиро вітаю Вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Ваше сьогодення – лише початок життєвого шляху, коли душу та серце переповнює романтика, невгамовна жадоба до життя, нові знання й відкриття, готовність сміливо підкорювати будь-які вершини..
Ви зростаєте та мужнієте у нелегкий для України час. Ми шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути першими в найвідповідальніші моменти національної історії.
У цю літню пору бажаю Вам великого людського щастя, вдалого майбутнього, оптимізму, фізичної та духовної сили та здійснення всіх Ваших мрій та планів.
Нехай прекрасне відчуття молодості супроводжує Вас протягом усього життя. Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою,
Вирівський сільський голова                        Сергій ОПАЛЬКО