Дайджест новин

Дата: 23.06.2022 21:23

Відбулося засідання сесії ради

23 червня 2022 року відбулося засідання чергової чотирнадцятої сесії Вирівської сільської ради, на якому були присутні 12 із 20 обраних депутатів ради. На засіданні було обговорено питання визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території громади, делегування повноважень відділу освіти, культури, молоді і спорту ради, передачі майна комунальної власності ради, зміни назв закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, надання дозволу на продовження договорів-оренди та оголошення відповідних аукціонів, внесення змін до рішення № 338 від 14.07.2021 року, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним призначенням, надання земельних ділянок в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» та мешканцям громади, питання виходу із членів особистого селянського господарства громадян, створення постійно діючої комісії ради із встановлення факту отруєння бджіл та інші питання згідно порядку денного.

По всіх питаннях було прийнято рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті.

Пішохідні доріжки

Завершено будівництво пішохідної доріжки в с.Чабель від вул. Грушевського до вул. Ювілейної, тривають роботи з облаштування пішохідної доріжки біля кільця дорожньої розв'язки в с.Ясногірка по вул. 40-річчя Перемоги.

Вшанування памяті жертв війни

22 червня 2022 року, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, у старостинських округах Вирівської громади відбулося покладання квітів до меморіалів пам’яті. До заходів долучилися молоді патріоти освітніх закладів громади.

Вічна пам'ять героям!

Слава Україні!