День батька на Рівненщині

Дата: 22.06.2022 11:29

Комунальний заклад  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області проводив конкурс «День батька на Рівненщині». Жителі нашої громади також долучилися до даного конкурсу, а сім’я Сергійчуків з села Кам’яне-Случанське (Анатолій та Микола) вибороли почесне друге місце з чим ми їх і вітаємо.

Дякуємо Вам, за активну участь в житті громади, ви є гідним прикладом для наслідування. До нових перемог!