Дайджест новин

Дата: 17.06.2022 20:36

Заходи з благоустрою

У с.Селище комунальники Вирівської громади, освітяни навчального закладу здійснюють облаштування стадіону Селищенського старостинського округу – наразі забезпечено каткування з подальшим посівом газону. Метою цих заходів є створення оптимальних умов для проведення футбольних тренувань не лише школярів, а й футбольних турнірів серед команд громади й Сарненського району.
Здійснено обкошування ділянок комунальної власності Вирівської сільської ради в сс.Чабель, Вири, Ясногірка.
У с.Гранітне проведено земляні роботи із підготовки каналізаційного каналу для стічних вод.
У с.Чабель триває поточний ремонт пішохідної доріжки між вул. Грушевського та вул. Ювілейна. Тротуарною плиткою облаштовано вже 40 м. доріжки.
Виконано ландшафний дизайн клумб біля амбулаторії с.Вири та на території, прилеглій до адмінприміщення Вирівської сільської ради в с.Вири.

Відео

Привітали медичних працівників громади

Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО привітав медичних працівників громади з прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника, яке відзначається 19 червня. Очільник громади подякував працівникам комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вирівської сільської ради за їхню відданість професії, забезпечення надання кваліфікованої первинної медичної допомоги населенню громади, побажав здоров’я й наснаги у нелегкій та відповідальній праці.

Проведено онлайн-конференцію

Відбулася онлайн-конференція на тему «Перспективи надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС», організована Вирівською сільською радою. У комунікаційному заході, проведеному з метою підтримки України у наданні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі за модерацією вчителя історії Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Інни ЯКОВЕЦЬ, взяли участь представники всіх закладів загальної середньої освіти громади. Обговорено переваги та контраргументи надання Україні статусу кандидата на члени в ЄС.