Робимо добро – наближаємо перемогу!

Дата: 10.06.2022 21:35

107-й день війни – час героїчної оборони, визвольної боротьби проти російського окупанта.
Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО втретє здійснив разом із вірянами громади поїздку на Донеччину. Спільно із сусідами із Рокитнівської громади доставлено 2,5 тонн благодійної допомоги - продуктів харчування нашим військовим, які зараз знаходяться на передовій – у Слов’янському, Покровському районах, у мм.Краматорськ, Курахове, с.Шахтарське.
По дорозі на передову організатори поїздки залишили мобільну бригаду в кількості 54 молодих волонтерів-будівельників, з них четверо із Вирівської громади, для розбирання завалів та відбудови будинків жителів Нова Басань та Новий Биків Бобровицького району на Чернігівщині. Нагадаємо, Рівненщина і Чернігівщина стали регіонами-побратимами з надання гуманітарної допомоги. За дорученням голови Рівненської обласної військової адміністрації Віталія КОВАЛЯ спільно із представниками інших громад, зокрема, Володимиром БРИЧКОЮ із Рокитнівської громади було організовано цю чергову поїздку.
На Донеччині було відвідано наших воїнів-земляків – ВОЛОДИМИРА із с.Вири, СЕРГІЯ та ЮРІЯ із с.Селище, АНДРІЯ із с.Чудель, ЮРІЯ із смт. Клесів, військових із смт. Маневичі Камінь-Каширського району Волиньської області, передано продовольчі пакети, тактичну аптечку. Заїхали до пораненого бійця із Рокитнівщини, що наразі проходить курс лікування в лікарні м.Дніпро.
Волонтерами було передано мікроавтобус марки Volkswagen Transporter T4 в користування військової частини Збройних Сил України в м.Курахове. За це щира подяка від військових.
По дорозі назад організатори забрали додому автобусом молодь - "рівненських бджілок".
Голова Новобасанської громади Микола ДЯЧЕНКО висловив волонтерам, будівельникам, вірянам із Вирівської громади, склярам із с.Тинне подяку за надану допомогу та відновлені домівки.
Щира подяка Збройним Силам України!
Ми віримо в Перемогу! Знищимо ворога й відбудуємо Україну!

Слава Україні!

Слайдшоу