Проведено виїзний рейд із поліцейським громади

Дата: 09.06.2022 18:27

Комісією в складі поліцейського офіцера Вирівської сільської ради НЕСТЕРЕНКА П.О., начальника відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури РУДКІВСЬКОГО О.П., начальника Служби в справах дітей КУЗЬМИЧ М.М., провідного спеціаліста фінансового відділу ЛУК’ЯНЧУК І.І. забезпечено перевірку магазинів у с.Федорівка та Олексіївка на предмет наявності ліцензій на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. У с. Федорівка проведено роботу з виявлення точок самогоноваріння та незаконної торгівлі спиртним, у двох приватних господарствах виявлено й вилучено самогон і складено штрафи. Перевірено стан благоустрою на прилеглій до проїжджої частини території в с.Вири та с.Ясногірка, по вул.Центральна с.Вири  двом жителям приватних господарств зроблено усні попередження щодо наявності чагарників на прилеглій території,  жителя по вул. Івана Франка в с.Ясногірка попереджено про необхідність прибирання будівельного каміння з прилеглої до дороги території.
У с.Федорівка, с.Ясногірка та с.Вири відвідано чотири сім’ї, що перебувають у зоні ризику, та діти яких опинилися в складних життєвих умовах, проведено роз’яснювально-профілактичну роботу, складено три акти-попередження.