Потурбуймося спільно про благоустрій населених пунктів громади!

Дата: 09.06.2022 16:17

Продовжуємо благоустрій громади – разом із комунальниками приводимо в порядок прилеглу територію закладів соціальної сфери, що належать до комунальної власності громади.
У с.Чудель біля ФАПу забезпечено зріз аварійних дерев, обгороджено паркову зону біля Будинку культури с.Чудель.
Продовжується обрізка чагарників на узбіччі автошляху Ясногірка-Селище, заготовлені дрова буде використано на потреби закладів соціальної сфери громади.
Шановні жителі населених пунктів Вирівської громади!
Слідкуйте за станом прилеглої до проїжджої частини території, за потреби приведіть її в порядок – обкосіть газон, видаліть чагарники, приберіть будівельні матеріали (каміння!), що заважають проїзду транспортних засобів.
ст. 152 КупАП: Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ст.255 КупАП: протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.152 КУпАП складаються посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом сільської ради.
Згідно рішення виконавчого комітету Вирівської сільської ради від 14 червня 2021 року №88 на складання протоколів про адміністративні правопорушення уповноважено старосту села Кам'яне-Случанське Петровчук Г.М., старосту сіл Чудель, Дубняки, Зарів'я Тишкова Р.М., старосту сіл Селище, Ясногірка, Чабель Кузьмича А.А., директора КП “Вири-Сервіс” Згурського В.В., начальника відділу Рудківського О.П.